Автогумор

Ви знаходитесь: Головна Іспити Іспит on-line ПДР

Іспит on-line ПДР

Пропонуємо Вам знайомство з екзаменаційними білетами з правил дорожнього руху, з яких приймаються іспити в РЕР  ДАІ ГУМВС України.  Онлайн-тест на знання ПДР.

Єкзамен on-line на офіційному сайті ДАІ

Як проходить іспит в ДАІ.

 Іспит на право керування транспортним засобом складається з двох частин - теоретичної і практичної. До практичної, тобто водінню на тренувальному майданчику і по місту, екзаменований допускається тільки після успішної здачі теорії. В останній редакції екзаменаційних білетів на знання правил дорожнього руху , для  для курсантів , що навчаються для водіння автомобілем кат. «В», та мотоциклом  кат. «А», мопедом кат. «А1» питання стали легші , так як їх розділили на екзаменаційні  білети  для кат. «А,В» , та екзаменаційні  білети для кат. «С,D» . Тому зараз вивчити і успішно скласти теоретичний іспит на знання правил дорожнього руху набагато легше. Наші рекомендації для  наших учнів та всіх хто вивчає правила дорожнього руху,  досконало вивчити ПДР (як за допомогою власне правил дорожнього руху так і за допомогою on-line –тесту на знання ПДР). Дуже уважно зверніть увагу на ЦЕ…. ПДР-ЦЕ БЕЗПЕКА ВАША ТА ВАШИХ БЛИЗЬКИХ НА ДОРОЗІ … НЕ ігноруйте ЦЕ!!!

 Серед тестових завдань попадаються не тільки загальні питання на знання окремих пунктів ПДР, але і по наданню першої допомоги потерпілим у ДТП. Основні завдання, що описують можливі ситуації на дорозі; їх мета - проконтролювати, наскільки повно був засвоєний матеріал і чи зможе учень застосувати теорію на практиці.

 На відповіді на питання по ПДР за білетами 2012 року дається 20 хвилин; якщо допущено не більше двох помилок, іспит зданий успішно. Інструктора не рекомендують занадто довго думати над одним завданням: якщо не знаєте відповіді, краще перейти до наступного питання, інакше можна просто не встигнути. Пройти іспит на знання ПДР 2012 ви можете за тестами, представленим на сайті.

Зі шкільних та інститутських часів навіть саме слово «іспит» у багатьох викликає мимохідь здригнутися; але якщо забуту теорему ви при необхідності знайдете в довіднику або в Інтернеті, але незнання або неправильне застосування правил ПДР може спровокувати небезпечну ситуацію на дорозі і як мінімум привести до штрафу , адже часу на роздуми тут зазвичай немає.

 Питання квитків складені таким чином, що простий зубріння правил недостатньо: необхідно розуміти, як вони діють в тій чи іншій дорожній ситуації.

 Деякі екзаменовані покладаються на удачу і інтуїцію, думаючи, що в тестах, де можна вибрати один з декількох варіантів відповіді, немає нічого складного. Однак здавши онлайн іспит з ПДР 2012 в категорії  А,В, починають розуміти реальний стан речей. Очевидно, що 18 разів із 20 просто повезти не може; за кермом  подібні завдання доводиться вирішувати куди частіше, і з часом ці навички доводяться до автоматизму.

Відповідаючи на питання, ви оновлюєте в своїй пам'яті інформацію про загальні положення, про застосування спеціальних сигналів, про специфіку руху в житлових зонах. А чи відомі вам абсолютно всі нюанси грамотного проїзду перехресть? Обгін і зустрічний роз'їзд, несправності та умови допуску транспортних засобів до експлуатації, надання долікарської медичної допомоги ... Все це входить в реєстр необхідних знань, які запитуються в ДАЇ на іспиті. Неуважність і неуцтво при русі по автомагістралі можуть зіграти злий жарт з водієм. Статистика ДТП в Україні за 2012 значно зросла. Це пов'язано з появою більшої кількості автомобілів на дорогах. Складні погодні умови створюють нові передумови для зіткнень. Звичайно ж, не можна заперечувати людський фактор. Раз на півроку приходьте на цю сторінку, щоб здати ПДР 2012 онлайн. Тримайте себе в формі!

 

 

 

 

Ми "Вконтакте"

Опитування

Що важливо для Вас при виборі автошколи?

місце знаходження; - 16.5%
кваліфікація викладачів; - 42.4%
можливіст не ходити на заняття; - 2.9%
допомога в МРЕВ; - 20.9%
навчання на авто з АКПП; - 7.2%
молодий, цікавий та симпатичний викладач; - 10.1%